הדפסת משי על חולצות

המקום הנכון להדפסה ורקמה על חולצות, תיקים, כובעים ומסיכות בהתאמה אישית

הדפסה ורקמה על  משי וטקסטיל

הדפסת משי על חולצות בהתאמה אישית, לחיילים, תנועות נוער, סטודנטים, עסקים , מוסדות, ארגונים ועוד.

אנו מדפיסים ורוקמים על 4 סוגי חולצות, לכל סוג מגוון רחב של צבעים, כמו כן אנו מציעים הדפסות על מוצרי טקסטיל שונים.

שירותי רקמה על מגוון בגדים וטקסטיל

שירותי רקמה על מגוון פריטים ובדים. מכונה חדשנית ומקצועית
אנו מספקים שירותי רקמה בכל כמות ובכל גודל ידרש.
הקפדה על עבודה מקצועית ואיכותית, תוך עמידה בלו"ז.

לא רק חולצות T

מעבר ליישום תכנים ועיצובים על פריטי טקסטיל, הדפסת משי מאפשרת ליצור מוצרים נוספים לצרכי פרסום ושיווק. קראו על מה תוכלו להדפיס בשיטה זו

הדפסת משי היא שיטת הדפסה, שבבסיסה דיו מודפס ישירות על המשטח ליישום, שבדרך כלל יהיה פריט לבוש. העיצובים המודפסים באמצעות השיטה המדוברת איכותיים ועמידים לאורך זמן. הם יכולים לשרוד אלפי כביסות במכונה. מאפיין זה מאפשר לבגדים ולפריטי טקסטיל אחרים, לשמור על המראה האסתטי במשך שנים רבות. אותה עמידות רלוונטית גם כאשר בפריטי לבוש עליהם הודפס תוכן בהתאמה אישית. 

שיטה זו היא שיטת ההדפסה הפופולרית ביותר לצרכי יישום תכנים ועיצובים על חולצות או על מתנות בהתאמה אישית. השלב הראשון בתהליך הדפסת משי כרוך ביצירת מעין פלטה. השלב הזה מתבצע על ידי שימוש בקרן אור UV להעברת העיצוב או התוכן הרצוי אל לוח רשת ארוג. זאת, כאשר שאר חלקי הלוח נחסמים על ידי חומר חוסם דיו. הדיו נשפך על גבי הפלטה ולהב גומי משמש כדי למרוח את הדיו על פני חוטי לוח הרשת, ולהטביע את העיצוב או את התוכן על פריט הטקסטיל, המשמש מצע. 

בהדפסת משי יש להדפיס כל צבע באמצעות פלטה אחרת ובנפרד זה מזה. במילים אחרות, יש להדפיס כל צבע בנפרד. לכן, דרושות מספר פלטות לעיצובים הדורשים ריבוי צבעים. דרישה זו מסבירה את העלויות השונות הכרוכות בהדפסה של מוצרים שונים, כגון חולצות, בכל הקשור בשיטת ההדפסה המדוברת.

יש לציין, כי הדפסות משי מתאימות לרוב סוגי מוצרי הטקסטיל בהם משתמשים, כגון חולצות טי, חולצות פולו וקפוצ'ונים. ניתן להדפיס בשיטה זו גם על פריטים לצרכי שיווק ופרסום, כגון עטים. יכולות להיות מסוננות גם על משי. עם זאת, בדרך כלל, הבד המשמש מצע להדפסת משי עשוי מחומר כותנה או פוליאסטר. 

התקשרו ותהנו גם אתם מרקמה מעולה ברמת גימור גבוהה ובמחירים נוחים.

השירותים שאנו מציעים

אנו מחוייבים ומבטיחים

אחריות
מקצוענות
עמידה בזמנים
שירות מכל הלב